O NAS

Nasza firma specjalizuje się w organizacji wszelkiego rodzaju Eventów dla firm, które chcą zorganizować warsztaty z bezpieczeństwa dla swoich pracowników. General Protection and Safety od wielu lat z powodzeniem organizuje pokazy i szkolenia nawet dla najbardziej wymagających klientów.

W ofercie posiadamy szeroki zakres usług związanych z BEZPIECZEŃSTWEM POŻAROWYM, RATOWNICTWEM MEDYCZNYM ORAZ BEZPIECZEŃSTWEM DROGOWYM.
Każdorazowo w trakcie szkoleń i pokazów układamy program warsztatów pod indywidualne wymagania klienta. Jesteśmy zawsze otwarci na współpracę oraz dokonywanie modyfikacji naszych standardowych programów szkoleń tak, aby klient osiągnął pełną satysfakcję z przeprowadzanych zajęć. Nasza praca jest nasza pasją, każdy instruktor/trener posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu wypadków komunikacyjnych wraz z wiedzą na temat udzielania pomocy osobom poszkodowanym. Zdobytą w praktyce wiedzę i doświadczenie z zaangażowaniem przekazujemy podczas naszych szkoleń. Służymy fachową poradą w tematyce ratownictwa.
Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, którą chcą wpłynąć na świadomość swoich pracowników poprzez ćwiczenia praktyczne z zakresu ratownictwa i bezpieczeństwa drogowego. GWARANTUJEMY SATYSFAKCJĘ Z PRZEPROWADZANYCH ZAJĘĆ.
Telefon:
tel.: (22) 29 24 998
kom.: 792 065 998
Lokacja:
Borowskiego 2 pok. 303A
03-475 Warszawa
E-mail:
biuro@gpsbhp.pl